تبلیغات
زعفران برتر - دانلود بازی
زعفران برتر
زعفران افضل زعفران برتر


http://www.softiranian.com


China taxi

بازی بعدی china taxi یا همون تاکسی چینی ه که یکی از معروف ترین بازی های سیستم عامل اندرویده
این بازی در هفته ی اول عرضه ی خودش، تونست در صدر فهرست پرطرفدارترین بازی های دنیا قرار بگیره.

شما در این بازی کنترل یه تاکسی سنتی چینی رو در اختیار دارید که باید در طول مسیر پر از حادثه ، علاوه بر سالم رسوندن مسافر خودتون که البته تقریبا غیر ممکنه( با نیشخند)، سکه های که در راه شما قرار دارن رو هم جمع کنید. این بازی شامل 30 مرحله ی جذابه که برای مدت ها شما رو سرگرم می کنه.

البته فراموش نکنید که بازی های رایانه ای رو با توجه به سن خودتون تهیه کنید و قبل از سفارش به رده بندی سنی اونا توجه کنید.خوشحال می شیم که نظرتون راجع به این بخش رو به سامانه ی 3000320 پیامک کنین.بخش بعدی برنامه رو باهم می بینیم.لینک مستقیم              ادامه مطلب


لینک غیر مستقیم        ادامه مطلب


معجون جادویی را بنوشید وبه همراه دوستان خود به مصاف ارتش قدرتمند سزار بروید، البته از دزدان دریایی غافل نشوید.
به گزارش خبرنگار دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ حتما شما هم با کارتون  و فیلم آستریکس آشنا هستید. در این پست قصد معرفی بازی این کارتون زیبا را برای سیستم عامل اندروید داریم.ارتش سزار تقریبا تمام کشور فرانسه را محاصره و تصرف کرده است ولی تنها در تصرف یک روستا ناتوان است، که این روستا همان روستایی است که استریکس و دوستانش در آن زندگی می کنند. راض پیروزی و قدرت آن ها در معجون جادویی است که توسط پیر دانا ساخته شده است.حال شما باید به مصاف  سپاهیان سزار بروید و آن ها را شکست دهید، از دزدان دریایی غافل نشوید ممکن است به شما آسیب بزنند.


عکس هایی از نمایه بازی:

قابل اجرا در اندروید 2.2 و بالاتر
حجم بازی: 31.6 مگابایت
مطالب مرتبط :
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما رئیس جمهور آینده چه کسی است؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ